سرشماری همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی

سرشماری: همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی دستگیری مجرم اخبار حوادث

ترامپ به استفاده از زبان ترساندن آخر دهد / کره شمالی

کره شمالی ترساندن شدید اللحنی را علیه مدیر جمهوری آمریکا مطرح کرده و به وی هشدار داده است که باید قبل از دیدار با رهبر کره شمالی، از زبان ترساندن و اعمال ..

ادامه مطلب

ملانیا در سرزمین عجایب

بانوی اول آمریکا پا به مراسمی گذاشت که پر بود از دشمن های قسم‌خورده همسرش، رئیس‌جمهوری ایالات متحده.  ملانیا در سرزمین عجایب عبارات مهم ..

ادامه مطلب

رویترز مهر برکناری تیلرسون را زد

ترامپ ممکن است واقعیت را بگوید یا اینکه ممکن است درحال آماده سازی شرایط به منظور جلوگیری از یک رویارویی بر سر نامزد تازه سمت وزارت خارجه باشد. رویتر..

ادامه مطلب

عربستان می‌خواهد &quot/ به جای سعد نخست‌وزیر لبنان شود ، بهاء حریری&quot، فیگارو

روزنامه “فیگارو” فاش کرد، مقامات عربستان می‌خواهند قیمت حریری به جای برادرش سعد حریری نخست وزیر لبنان شود.  فیگارو: عربست..

ادامه مطلب

بحران با قطر به بیش از ۲۰ سال قبل برمی‌گردد / عادل الجبیر

وزیر خارجه عربستان تاکید کرد: ریاض به رویکرد خود در قبال قطر پایبند است تا قطر به خواسته‌های ما و جامعه بین‌الملل جهت “مبارزه با تروریسم” عمل کند. ..

ادامه مطلب

شروط عربستان جهت از سرگیری روابط با قطر

برخی تحلیلگران و کارشناسان معتقدند که عربستان این بار جهت ازسرگیری روابطش با قطر شروط بسیار مهم‌تری را نسبت به سال ۲۰۱۴ مطرح خواهد کرد. شروط عربس..

ادامه مطلب

غافلگیری و طفره رفتن دستیار وزیر خارجه آمریکا از پرسش خبرنگار راجع به دم

استوارت جونز دستیار وزیر امور خارجه آمریکا که در جمع خبرنگاران، در برابر پرسش خبرگزاری فرانسه در خصوص اوضاع حقوق بشر و دموکراسی در عربستان شوکه شد و با سکوتی ..

ادامه مطلب