سرشماری همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی

سرشماری: همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی دستگیری مجرم اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل ملانیا در سرزمین عجایب

بانوی اول آمریکا پا به مراسمی گذاشت که پر بود از دشمن های قسم‌خورده همسرش، رئیس‌جمهوری ایالات متحده. 

ملانیا در سرزمین عجایب

ملانیا در سرزمین عجایب

عبارات مهم : ملانیا

بانوی اول آمریکا پا به مراسمی گذاشت که پر بود از دشمن های قسم خورده همسرش، مدیر جمهوری ایالات متحده.

به گزارش ایلنا به نقل از سی ان ان، «ملانیا ترامپ»، بانوی اول آمریکا و همسر مدیر جمهوری این کشور، قرار است سه روز دیگر میزبان مهمانی شام با حضور «امانوئل ماکرون»، مدیر جمهوری فرانسه و همسرش باشد. این چه بسا بااهمیت ترین مهمانی شامی باشد که بانوی اول آمریکا تاکنون میزبانی آن را برعهده داشته هست. با این وجود، او به جای آن که سه روز آینده را مشغول سنجش چندباره تدارکات مراسم باشد، به تگزاس سفر کرد تا در مراسم خاک سپاری «باربارا بوش» بانوی پیشین کاخ سفید، شرکت کند.

ملانیا ترامپ در این مراسم که روز گذشته -شنبه- برگزار شد، در کنار بسیاری از رؤسای پیشین ایالات متحده و همسران شان، در کلیسای پروتستان سنت مارتین، نشست. «باراک اوباما»، مدیر جمهوری سابق ایالات متحده نیز در این مراسم حضور داشت؛ کسی که همسر ملانیا اغلب از او انتقاد کرده هست. «میشل اوباما»، همسر باراک اوباما، نیز در این مراسم حاضر بود.

ملانیا در سرزمین عجایب

«هیلاری کلینتون» بانوی پیشین کاخ سفید و نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ که نشانه بسیاری از خبر های توئیتری دونالد ترامپ قرار می گیرد. در این مراسم حضور داشت.

البته بسیاری از اعضای خانواده بوش نیز در این مراسم حضور داشتند؛ خانواده ای که در کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ بسیار مورد حمله قرار گرفتند.

بانوی اول آمریکا پا به مراسمی گذاشت که پر بود از دشمن های قسم‌خورده همسرش، رئیس‌جمهوری ایالات متحده. 

به عبارت دیگر، بانوی اول آمریکا، عملا و از روی میل، پا به مکانی مملو از دشمنانش گذاشته بود. با این وجود، ملانیا ترامپ نشان داده که اهمیت چندانی جهت هیچ یک از جاروجنجال هایی که همسرش به راه می اندازد قائل نیست و اجازه نمی دهد که چنین مسائلی مانع مسیر زندگی اش شود.

«استفانی گریشام» مدیر برنامه های بانوی اول آمریکا، به سی ان ان گفت: «او به این مراسم دعوت شده است بود و می خواست احترام خود را نه تنها نسبت به باربارا بوش، بلکه نسبت به تمام خانواده متوفی، نشان دهد.»

وی در ادامه افزود: «ملانیا ترامپ زنی ست بی باک… می دانم که سیاست جهت او مسئله ای نخواهد بود.»

ملانیا در سرزمین عجایب

رئیس جمهوری ایالات متحده نیز به این مراسم دعوت شده است بود. ولی تقریبا دو روز بعد از آن که همسرش تایید کرد که در مراسم یادبود باربارا بوش شرکت خواهد کرد، کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ در این مراسم حاضر نخواهد شد تا به اختلاف ها دامن نزند.

بانوی اول آمریکا پا به مراسمی گذاشت که پر بود از دشمن های قسم‌خورده همسرش، رئیس‌جمهوری ایالات متحده. 

واژه های کلیدی: ملانیا | آمریکا | اوباما | میشل اوباما | باراک اوباما | دونالد ترامپ | ملانیا ترامپ | ایالات متحده | بانوی اول آمریکا | همسر باراک اوباما | نامزد ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs