سرشماری همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی

سرشماری: همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی دستگیری مجرم اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + سارقان شیشه‌ای زنان دستگیر شدند

دو سارقی که به شیوه کیف قاپی و ترساندن با چاقو اقدام به دزدی و زورگیری از زنان جوان می‌کردند به وسیله پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

عکس + سارقان شیشه‌ای زنان دستگیر شدند

سارقان شیشه ای زنان دستگیر شدند +عکس

عبارات مهم : همراه

دو سارقی که به شیوه کیف قاپی و ترساندن با چاقو اقدام به دزدی و زورگیری از زنان جوان می کردند به وسیله پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در پی وقوع ده ها دزدی گوشی به شیوه گوشی تلفن همراه قاپی، پرونده اولیه با این عنوان در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرری تشکیل و جهت پیگیری در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

شناسایی و دستگیری مجرمیان سابقه دار

عکس + سارقان شیشه‌ای زنان دستگیر شدند

با ارجاع پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی، کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از مالباختگان و انجام صورت نگاری موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای «علی.ن» (23 ساله) شدند؛ محل تردد «علی.ن» در شهرری – میدان معلم شناسایی، دستگیر و جهت انجام تحقیقات به پایگاه نهم آگاهی و شعبه پنجم بازپرسی دادسرای شهرری انتقال یافته شد.

«علی.ن» که به مصرف مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین اعتیاد شدید دارد، همدست خود به نام «محمد.م» (37 ساله) را معرفی کرد؛ محمد نیز در حین خرید مواد مخدر، دستگیر و در همان بازرسی اولیه، چند دستگاه گوشی گوشی مسروقه از وی کشف شد.

دو سارقی که به شیوه کیف قاپی و ترساندن با چاقو اقدام به دزدی و زورگیری از زنان جوان می‌کردند به وسیله پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

اعتراف به ده ها فقره سرقت

متهمان با اعتراف صریح به ده ها فقره دزدی با انگیره تأمین هزینه خرید موادمخدر عنوان داشتند که در صورت عدم موفقیت در انجام دزدی به شیوه گوشی تلفن همراه قاپی، با ترساندن چاقو اقدام به زورگیری گوشی گوشی و دیگر اموال با ارزش مالباختگان به خاص از زنان جوان کرده و عمده دزدی هایشان نیز در ابتدای تاریکی هوا بوده است.

قاضی خرازانی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهمان به ده ها فقره دزدی به گوشی تلفن همراه قاپی و زورگیری و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش هر دو متهم صادر شده؛ لذا از تمام شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهمان شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ و یا شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرری مراجعه کنند.

عکس + سارقان شیشه‌ای زنان دستگیر شدند

واژه های کلیدی: همراه | انقلاب | شناسایی | پلیس آگاهی | دستگیری مجرم | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs