سرشماری همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی

سرشماری: همراه انقلاب شناسایی پلیس آگاهی دستگیری مجرم اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عمان با مشورت AFC میزبانی کشور عزیزمان ایران را پذیرفت!/ از فیفا پیگیریم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال از ابلاغیه رسمی AFC مبنی بر میزبانی نمایندگان کشور عزیزمان ایران برابر عربستان در عمان خبر داد. او گفته که ابتدا عمان درخواست کشور عزیزمان

عمان با مشورت AFC میزبانی کشور عزیزمان ایران را پذیرفت!/ از فیفا پیگیریم ، تاج

تاج: عمان با مشورت AFC میزبانی کشور عزیزمان ایران را پذیرفت!/ از فیفا پیگیریم

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال از ابلاغیه رسمی AFC مبنی بر میزبانی نمایندگان کشور عزیزمان ایران برابر عربستان در عمان خبر داد. او گفته که ابتدا عمان درخواست کشور عزیزمان ایران را نمی پذیرفت ولی با مشورت کنفدراسیون فوتبال آسیا این درخواست را پذیرفت.

مهدی تاج در گفت وگو با ایسنا، راجع به این که گفته می شود عربستان در گزینش زمین بی طرف از سوی تیم های ایرانی هم دخالت می کند، اظهار کرد: ما یک نامه اعتراضی مفصل به AFC فرستادیم و یک نامه هم دوباره امروز (دوشنبه) ارسال کردیم. به هر جهت ما اعتراض خودمان را به صورت جدی انجام می دهیم و نامه های ما هم مشخص است و ارسال شده است هست. البته باز هم این عنوان را از طریق فیفا پیگیری می کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال در تصویر العمل به این که تیم های ایرانی قطر را به عنوان میزبان گزینش کرده اند ولی AFC عمان را جهت نمایندگان کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته هست، گفت : قبلا ما عمان را به عنوان میزبان گزینش کرده بودیم ولی مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور در وقت مشخص جواب ما را ندادند و بعد از آن AFC با عمان مشورت کرد که میزبانی ما را قبول کند ولی عمان هنوز هم جواب ما را نداده و فقط به AFC نامه نوشته است.

عمان با مشورت AFC میزبانی کشور عزیزمان ایران را پذیرفت!/ از فیفا پیگیریم ، تاج

او راجع به سفر به زوریخ و حضور در جلسه کمیته مسابقه های و این که آیا می تواند اعتراضات کشور عزیزمان ایران به تصمیمات AFC را در این جلسه مطرح کند، گفت : به هر جهت خودم در این جلسه صحبت می کنم و این عنوان را مطرح خواهم کرد.

تاج در ادامه تاکید کرد: AFC در ابلاغیه ای عمان را به عنوان میزبان تیم های ایرانی اعلام کرده است که اتفاقا اعتراض خودمان را نسبت به این عنوان اعلام کردیم.

رییس فدراسیون فوتبال از ابلاغیه رسمی AFC مبنی بر میزبانی نمایندگان کشور عزیزمان ایران برابر عربستان در عمان خبر داد. او گفته که ابتدا عمان درخواست کشور عزیزمان

او راجع به حضور در مرقد امام خمینی (ره)، اظهار کرد: خیلی خوشحال هستم که در جمع روسای فدراسیون فوتبال در مرقد امام راحل هستیم این سنت بسیار خوبی است که هر ساله انجام می شود. خدا امام را رحمت کند. قبل از انقلاب ما ورزشگاه “آزادی” را داشتیم، ولی بعد از انقلاب ورزشگاه “نقش جهان” ، “غدیر اهواز”، “یادگار امام (ره) تبریز “، “پارس شیراز” و … را داریم. بعد از انقلاب مدال های زیادی را کسب کرده ایم. چندین مرتبه به جام جهانی افزایش کردیم. اینها امتیازاتی است که بعد از انقلاب کسب کردیم.

واژه های کلیدی: ایران | انقلاب | ایرانی | فوتبال | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs